PrePrim - roboty budowlane Ostróda, budowanie domów

Koparka Ostróda

koparka OstródaPRE PRIM – koparka Ostróda, prace ziemne. Oferujemy państwu fachowe usługi koparką na terenie Ostródy i okolic. W naszej szerokiej ofercie usług budowlanych i remontowych można również znaleźć usługi koparki. Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem budowlanym, co sprawia, że wykopy wykonywane są szybko i sprawnie. Nasz sprzęt to minikoparka, koparko-ładowarka i koparka firmy JCB, co pozwala na wykonanie praktycznie każdego rodzaju wykopy. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych usługach koparki zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Kontakt telefoniczny pod numerem 604 605 564 lub 602 809 248.

PRE PRIM koparka Ostróda – atrakcyjne ceny, szybkość działania

Wykonujemy wszelkiego rodzaju prace ziemne: wykopy i niwelacje terenu. Oferujemy również wynajem koparki wraz z operatorem oraz kompleksową obsługę placu budowy.
Wykonujemy wykopy ziemne pod:

  • budowle
  • fundamenty
  • instalacje telefoniczne
  • instalacje gazowe
  • instalacje wodno-kanalizacyjne

PRE PRIM od lat zajmuje się szeroko pojętymi robotami ziemnymi. Mamy nowoczesny, stale serwisowany sprzęt. Pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani ze wszystkimi uprawnieniami, dajemy gwarancję rzetelnego wykonania każdej pracy. Świadczymy usługi koparką najwyższej jakości.

Podejmiemy się każdej nawet najtrudniejszej pracy, dla nas nie ma prac nie do wykonania. Wszystkie zlecenia wykonujemy terminowo po wcześniejszym uzgodnieniu terminów za rozsądne ceny.

Jeżeli potrzebujesz usług koparki i jesteś mieszkańcem Ostródy i okolic zadzwoń pod numer 602 809 248 lub wypełnij formularz kontaktowy tutaj. W najkrótszym czasie skontaktujemy się z Tobą by ustalić szczegóły naszej współpracy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie

Każdy klient jest dla nas ważny i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z najwyższą dbałością o jakość usługi, profesjonalizm i szybkość działania. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę dotyczącą prac ziemnych, usług koparki. Przy wykonywaniu usług koparki Ostróda gwarantujemy Państwu:

  • profesjonalizm
  • terminowe realizacje zleceń
  • atrakcyjne ceny
  • wykwalifikowany personel
  • sprzęt wysokiej jakości

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą w zakresie prac ziemnych, wynajem koparki. Z nami każdy wykop budowlany pod fundamenty, instalacje gazowe czy wodno-kanalizacyjne zakończy się sukcesem. Gwarantujemy Ci zadowolenie, najwyższy poziom usług i konkurencyjne ceny!


Kontakt

PRE PRIM
ul. Usługowa 13
14-100 Ostróda

tel.: 604 605 564
tel.: 602 809 248
e-mail: preprim@op.pl

Facebook

Facebook

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

`

PRE PRIM – KOMPLEKSOWE ROBOTY BUDOWLANE OSTRÓDA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY OSOBY ZAINTERESOWANE KOMPLEKSOWYMI USŁUGAMI NA TERENIE OSTRÓDY I OKOLIC