PrePrim - roboty budowlane Ostróda, budowanie domów

Pompy ciepła Ostróda

Pompy ciepłaNasza firma Pre Prim – pompy ciepła Ostróda – w swojej ciekawej ofercie posiada usługę instalacji grzewczej w postaci pompy ciepła. Mamy bardzo duże doświadczenie w dziedzinie szeroko pojętego budownictwa, poświadczone licznymi certyfikatami i referencjami. Z przyjemnością zajmiemy się montażem tego niezwykle ekologicznego urządzenia w Twoim domu. Jeśli pompa ciepła jest Twoim wyborem zadzwoń do nas 604 605 564 lub napisz.

Pre Prim – Pompy ciepła Ostróda – ekologia, nowoczesność, oszczędność

Pompy ciepła to urządzenia wykorzystujące energię zgromadzoną w gruncie, wodach gruntowych i promieniowaniu słonecznym.

Wyróżniamy trzy rodzaje pomp ciepła:

  • pompa solanka – woda
  • pompa woda – woda
  • pompa powietrze – woda

Zastosowanie tego tupu urządzenia na początku może wydawać się dość kosztowne. Jednak cała inwestycja zwraca się w czasie. Decydując się na takie rozwiązanie w budynku należy już na etapie planowania uwzględnić wszystkie potrzeby i pomysły użytkowników. Działanie pompy ciepła jest bardzo proste. Pobiera energię z danego źródła, o niższej temperaturze niż w pomieszczeniu i (pompuje) ogrzewa, aby miało wyższą temperaturę. Ma bardzo podobną zasadę działania do zwykłej domowej lodówki. Prościej mówiąc pobiera ciepło z wody, ziemi lub powietrza, koncentruje z użyciem sprężarki i oddaje, ogrzewa pomieszczenia. Latem natomiast, kiedy mamy upalne dni pompa może chłodzić dając przyjemne ochłodzenie. Energia pobierana przez pompę jest całkowicie darmowa i naturalna. Potrzebujesz tylko stałego dostępu do energii elektrycznej, napędzającej pompę, ale nie martw się, wcale nie pobiera dużo prądu. Pompa ciepła jest urządzeniem zupełnie bezpiecznym, ekologicznym i ekonomicznym. Nie wydziela się dwutlenek węgla, czad oraz nie ma obaw że wybuchnie. Nie potrzebujesz kopalnych źródeł paliw i dymiącego komina, a dodatkowo chronisz środowisko.

Wybór odpowiedniej pompy ciepła –  instalacja

Rozważając instalację pompy ciepła należy zwrócić uwagę na stan budynku i warunki otoczenia. Aby dokonać właściwego wyboru najlepiej zwrócić się o pomoc do profesjonalistów. Nasza firma Pre Prim – pompy ciepła Ostróda zajmie się wykonaniem potrzebnych obliczeń, projektem i instalacją odpowiedniej pompy ciepła. W związku z zagrożeniami jakie wynikają z zanieczyszczenia środowiska naturalnego np. smog, oraz ciągle rosnących cen paliw, pompy ciepła są niezwykle dobrą inwestycją na przyszłość.


Kontakt

PRE PRIM
ul. Usługowa 13
14-100 Ostróda

tel.: 604 605 564
tel.: 602 809 248
e-mail: preprim@op.pl

Facebook

Facebook

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

`

PRE PRIM – KOMPLEKSOWE ROBOTY BUDOWLANE OSTRÓDA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY OSOBY ZAINTERESOWANE KOMPLEKSOWYMI USŁUGAMI NA TERENIE OSTRÓDY I OKOLIC