PrePrim - roboty budowlane Ostróda, budowanie domów

Klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja i pompy ciepła

PRE PRIM oferuje również profesjonale usługi w dziedzinach takich jak:

  • KLIMATYZACJA – montaż, serwis i przeglądy  klimatyzacji, której zadaniem jest zapewnienie odpowiednich warunków do pracy i funkcjonowania człowieka lub optymalnych warunków do pracy urządzeń np. w serwerowni.
  • WENTYLACJA – jej zadaniem jest wymiana zużytego i zanieczyszczonego powietrza na świeże, które jest potrzebne do prawidłowego funkcjonowania ludzi, zwierząt i urządzeń.
  • REKUPERACJA  – to mechaniczna wentylacja z odzyskiem ciepła, która  w wymienniku ciepła ogrzewa zasysane świeże powietrze zewnętrzne odzyskując energię z powietrza już raz ogrzanego.  Rekuperacja w sezonie grzewczym znacznie redukuje koszty ogrzewania.
  • POMPY CIEPŁA – ogrzewanie pompą ciepła jest coraz bardziej  popularne i stanowi  połączenie ekologicznego wytwarzania ciepła z oszczędnością kosztów ogrzewania.

Nasza firma posiada uprawnienia do prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i pomp ciepła. Certyfikat ten wydawany jest na podstawie art. 30 ust. 7 ustawy z dnia 15 maja 2015 r. o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych (Dz. U. poz.881).  Każdy przedsiębiorca, który chce świadczyć usługi  w wyżej wymienionym zakresie powinien posiadać taki właśnie certyfikat.

Dowiedz się więcej na temat klimatyzacji – „klimatyzacja Ostróda„.
Pompy ciepła Ostróda” – więcej informacji na temat pomp ciepła.


Kontakt

PRE PRIM
ul. Usługowa 13
14-100 Ostróda

tel.: 604 605 564
tel.: 602 809 248
e-mail: preprim@op.pl

Facebook

Facebook

Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

`

PRE PRIM – KOMPLEKSOWE ROBOTY BUDOWLANE OSTRÓDA

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY OSOBY ZAINTERESOWANE KOMPLEKSOWYMI USŁUGAMI NA TERENIE OSTRÓDY I OKOLIC